Chamalu, Gaia Journey

“Yüreğime mesaj var: Aşk-ı muhabbet vakti” ❤️🌹

Tam seni düşünüyordum yüreğimden geçiverdi bir soru o an.. “N’olucak Allahım bu işin sonu?!” Anında bir kuş belirdi gönül gözümde.. Balkonumun pervazında ne kuşu bu bakim derken farkettim ki bir kumru! Aşkını bekler sabırla, biraz da şaşkın, beyazlı alacalı hem de.. Aa yalnız mı kumru bak şimdi derken. Sen beliriverdin bembeyaz bir güvercin olarak ağzında zeytin dalı, hem de üzerinde zeytinleri ile, en bi sevdiğimden. Uzandın dudağımdan öpüverdin tatlıca. Pıtır pıtır düştü zeytinler ağzından verimli, bellenmiş, tazelenmiş bahar toprağına. Bir baktım ki filizlenip süratle ağaç olduk bedenlerimizce eril dişil tüm doğallığımızla. Büyüdük tüm ihtişamımız ile sarmaş dolaş aşkımızla.

image

Göğe uzandık yükselerek sarmaşık aşıklar gibi, ikiden bire pervasızca, boylu boyunca. Aşk bu benzer mi hiç birbirine?! Kimine göre us’lu, kimine göre ise us’lanmazca. Bildim o an “ruhlarımızın özgür aşk iradesi bu” tüm yaratıcı gerçekliğimizce. Anladım sonunda sen de seversin beni ruhunla, sınırsızca, varlığınca. Aşkın ifadesi mandala olduk yaşam çiçeği misali çimenlerin üzerinden göğe doğru emsalsizce..

Yaşam çiçeği

Yaşam çiçeği

Tüm evrene yayıldık Bir’likte benzerlerimizce lakin benzersizce, olduğumuzca, Biz’ce.. Kendimiz’ce.. Aslında Aşkımızın Ruhunca. Yegane gerçek olduk en sonunda, eşsiz ışığımızla.. Yüreğimizin sonsuz muhteşem Öz’gür yaratıcılığınca. Tek bir adı var bu ol’an’ın, “Aşk-ı Muhabbet” dedi yüreğimin yegane gerçekliği.. “Sadece ol, yaşa ve tadını çıkart..” diye de tembih etti..

Öyle yaptık.. Öz’gürce.. An’da.. Bir’likte.. Yaratıp.. Yaşayarak.. Aşk-ı Muhabbet ile.. Sadece.. Öylece.. Doğalca.. Biz’ce.. ❤️🌹⭐️🙏🏻🌳

29.03.2016 İstanbul 15.00 Kadıköy

Not: resimlerin sanatçıları maalesef bilinmiyor. Kendilerine bu vesile teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz. 💙💜🙏🏻⭐️

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Bırakın