Chamalu, Gaia Journey

Yol’un Kıyısında Yürek Gözüme Aşk Vurdu.. Yine An’iden.. Yeni Yeni’den.. ❤🌹🌊💦🌪

Gönül gözüm titreşip duruyor pır pır tam göğsümün orta yerinde.. hayr’olsun.. dedim.. Yol ver Aşk’a.. dedi..

An’ladım.. çekildim yoldan.. seyre daldım ardından..

bir başka türlü öz’letiyor bu içimdeki aşk hali.. hem benimlesin hem değil.. hem bensin hem değil.. hem bende bana benden de yakınsın.. hem değil.. öz’lem desem değil.. sevmek desem değil.. klasik bir aşk işte desem.. hiç değil..

Aşk’ın ta kendisi tüm hakikati ile sen olmuş da gönlüme vurmuş tam şu an’da sanki.. yine yeni yeniden.. bambaşka bir boyuttan..

dalga dalga.. esen rüzgarlarla.. içimdeki bildiğimi sandığım.. benden de ötedeki Ben’i en derinlerimden bulup, çıkarıp da getiriyor belli ki.. gönül gözümün tam önüne seriyor.. hatta gönlümün burnunun dibine sokuyor bir an’da.. niye ise artık?! neden..nasıl.. niçin.. şu an’da?!.. bilmem.. hem neyi biliyorum ki zaten?!
Hiç işte..

O her ne ise içimde hükmünü süren.. O biliyor sade’ce..

savurup en beklenmedik rüzgarlarla bir anda en derinlerimden.. fırlatıp da atıveriyor önüne bilincimin.. en ummadığım an’da.. farketmeden.. farkettirmeden.. usulca.. doğalca.. aşkın en derin umarsız zerafetiyle çarpıveriyor yüzüne gönlümün.. an’lıyorum ki.. yine ben kıyı kıyı.. dalga dalga.. rüzgar rüzgar… deniz deniz.. derin derin.. tüm varlığımla Sen’im..

Sen de Ben belki.. Kim bilir?!.. Biz kimiz ki?!.. 💙💧🌏 🌬

Nesli Olcay / Gaia Journey
20.2.2017 19.11 – 19.33

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Bırakın