Chamalu, Gaia Journey

Yol yine Aşk’a çıktı.. ❤️🌹

“Yol yine Aşk’a çıktı.. ❤️🌹”

Ya da zaten Aşk Yol idi.. Yürek Yol’umda.. ❤️🌹
……

“Sendin içime çektiğim.. 💙🐬🌊☄🌎”

Nefesini çektim bugün içime havadan koklarken bir anda.. Resmen içime kaçtın o anda.. Neye uğradığımı şaşırsam da, kocaman açıldı gözlerim bu beklenmedik coşkuyla.. Yüreğime doldu varlığın, enerjin, sevgin kapladı tüm bedenimi, varlığımı.. Tüm hava ile, yaşam ile, sen ile birleştim sanki.. Ve hepsi oldu doğalca..

Aynı havayı solumak ne demek anladım bir derin nefesle.. bu yaşamda, bu anda. Böylesi çok daha an’lamlıydı hesapsızca..

Az önce senin içine çekip de bıraktığın nefesi ben içime çektim şimdi de.. Sonra da bıraktım tabii ki, yine orada olduğunu bilerek.. Belki de aynı anda çekip bıraktık..
Aslı’nda sadece farkettim belki de.. aniden..

Şükranla, mutlulukla, minnetle, aşkla doldu, taştı varlığım.
Yaşam enerjini, varlığını, aşkını hissetmek, yaşamın coşkusunu seninle paylaşmak, bu olsa gerek. dedim o an..

……

Hiç konuşmadan, hiç dokunmadan, hiç görmeden, ama çook daha derinden ve gerçekten.. Bir anda gökyüzü, hava, tüm enerji sen oluverdin zaten.. Gördüm resmen..

Yaşamak bu an’da seninle.. aynı havadan solumak yaşamı.. işte böyle hakikatli, böyle muhteşem, böyle güzel bir şey idi.

Aynı yaşamı ve aşkı paylaşmak doyasıya… Hava sayesinde..

Hoş doyamadım ya, o havayı içime çekip de koklamaya. Hissetmeye.. Yaşamaya.. O da ayrı..

……

Yeter ki var ol ve derin derin nefes al sen.. Bil ki aynı havadan verdiğin nefesi içine çekip mutlu olan bir ben var şimdi burada..

bu yaşamda, şu anda..

Ya da bil’me ya boşver!

…..

Buarada serin havada elimde tuttuğum sıcak çayım da senin nefesinden nasibini almış, hem de aşkın ile sihirlenmiş o an.. İçtim tabii hemen. Bırakırmıyım hiç!! sen ve aşkın ise yüreğimi ısıtan, o an, Can’ıma Can katan, Ben’i bana hatırlatan..

Belki Can yol’daşı, belki de yaşam Aşkı Ol’an.. Ya da sadece Ol’an…

Ol’sun..

O en muhteşem sonsuz güzellikteki an’da yaşanan.. Yetti de arttı beni benden almaya Can’An.. Diceksin ki.. Sadece belki “bir an..” Ben de dicem ki.. “Belki de an’lamıydı hayatın, tüm yaşan’an.. Ve ben sadece farkettim o an…”

Ve açtım kendimi hayatın tüm sevgisi ile bana sunduklarına.. Niyet ettim ya en baştan hani sınırlı zihnimi aşıp en muhteşem Ol’na Aşk ile varmaya.. Seni verdi tüm Aşkı ile yüce Yaratıcı bana da.. Ve daha çok çok şeyler verdi aslında sadece farkedeyim diye bana olan sonsuz sevgisini.. Şükrettim mutluluğumla.. Açıverdim gönlümü iyice aşkınla hayata.. Bir baktım gül olup açmışım o an’da.. Buymuş Aşk-ı muhabbet ile Bir Ol’mak An’da.. Açtım açtım gonca gülden evrenlere dek kendimi.. Dağ oldum, ova oldum, çimen oldum, kuş oldum, ağaç oldum, rüzgar oldum.. Sonra da sürdüm yüzümü tüm varlığına Aşkımla.. Sen de belki bir an nefes alır da mutlu olursun hissederek bu aşkı öylece diye.. Bir gün, bir yerde, belki bir ağacın dalında.. Ya da bir gonca gülün sonsuz güzelliğinde, kokusunda, renginde.. Ya da masmavi denizin o güzel gönlüne dokunduğu, o yerde.. Tüm sızıları şifalanıverir Can Yüreğinin O An’da..

O zaman.. bil… farket.. ve..

An’la ki… Aşk-ı Muhabbet dokunmuştur sana da.. Doğalca.. O an’da..

… 💙🐬🌊🌎🌳🌺💖

1. Mayıs 2016 13.13 İstanbul


image

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Bırakın