Chamalu, Gaia Journey

Yol bu sefer de en derinimdeki Sen’i.. Bana getirdi.. Bu kadar da Ol’maz ki.. ;) ❤️⭐️

“Yol bu sefer de en derinimdeki Sen’i.. Bana getirdi.. Bu kadar da Ol’maz ki.. 😉 ❤️⭐️”

O kadar derinimdesin ki.. Bazen ne yapacağımı şaşırıyorum.. Ve.. Sadece seviyorum.. Yapabildiğim tek şey bu.
….

Tam herhalde bitti diyorum…
Sonra yüreğimde bir garip sızı.. Bir hüzün.. Sonra nefesimi kesen bir acı.. Mecbur dönüp de bakıyorum yine yüreğime.. Sonra başlıyorum o acının ipinin ucundan tutup da izlemeye. Öyle bir yanıyor ki Can’m.. Bir hamlede aşıveriyorum yüreğimdeki dağları denizleri, en bi derinlerine dek okyanusları, tek bir nefeste.. Boğulma, karanlık, dip korkularımı falan da aşmışım.. bakakalıyorum öylece şaşkın kendime!.. Öyle hızla oluyor ki bu bazen, ben beni şaşırtmaktan çaresiz, kalakalıveriyorum o an, öylece.. Bir de bakıyorum ki.. Sen bilebildiğimden de öte en derinimde. Sanki derinlerimde hiç bilmediğim bir kapıyı çalıveriyorsun seslenerek.. “Ben buradayım..” “Ben geldim.. ” “Bak bak! buradayım işte. ” Diyorsun.. Boşalıyor can yangınım baskı yapan acısıyla birlikte yüreğimden.. Meğer ne çook ve derinden Öz’lemişim! Haberim yokmuş! Titriyor yüreğim en garip duyarlılığınca her seferinde yeni tattığı yoğunlukta.. Bilmediğim bir açıklık.. Hassaslık.. Aşk-ı türev fışkırıyor titreşe titreşe yüreğimin en kırılgan duyarlı noktasından öylece.. Bir an’da..

Bakıyorum ki bu gerçek sadece Sen’sin.. Başka hiçbir adı yok!.. ve olamaz da.. anlıyorum yine şaşkın.. Yine..

Ne zaman girdin bu yüreğe hangi ara indin bunca derine.. Kim soktu seni içeriye? Ve benim neden hiç haberim olmadı ki yine?! Yok yok bu kadar derinimi ben bile bilmezken münkün değil senin yürek kapımdan girip de inmen onca derinliğime.. Yolu yordamı ben zor bulup görürken ne mümkün böylesine!! Bunca zahmete gireceksin de metruk yollarında yüreğimin.. Can olacaksın bir de oralarda bir güzel yerleşip. Hem bu ne cüret yahuu!!

Yok yok mümkün değil!!.. Hem ben çok uzun zaman oldu almıyorum ki o kadar derinime kimseleri… Sen nasıl bileceksin ki beni, ben bile unutmuşken bu kadar derinlerimi?!

Tek bir ihtimal geliyor aklıma.. O da sen hep en derinimde, benden bile gizli köşelerde yaşamışsın ezelden bugüne.. Evet evet.. Tek ihtimal o.. Sen zaten hep oradaymışsın.. Sonradan kaçmamışsın içime.. Yok yok evet bak bu en akıllıcası. “O” koymuş seni benim içime.. Ben bile bilmezken kendi kendimi.. Tek ihtimal bu.. başka bir şekil mümkün değil irdeleme!! Hem ben neden alayım ki seni böylesine içime?! en derin nefesimden bile derinime.. ?! .. Sen benim neyimsin ki böyle girebileceksin gönlüme?! Fütursuzca.. Usulsüzce.. Bir görüşte.. Emsalsizce.. Akıl ermez, sır ermez.. Ne keramet bilinmezce!! Yok yok ben izin vermiş olamam böylesine..!! Bu kadar derinlerime dek açmış da gelmiş olamam sana kendimi.. yüreğimce.. Kendimin bile bilmediğince.. çok.. çok… sanki bi de sonsuz sevgimce..

Bu nasıl bir iş hiç anlam veremedim yine bugün kendimce.. Ne yapsam ne etsem hiç bilemedim benliğimce.. Baktım, baktım, baktım.. Da durdum öylece.. Sonra yine baktım bu sefer iyice bir sessizce.. Pır pır pır atıyor kalbim en ince tellerini titreterek gönlümün.. Ve anladım.. “O” sensin işte en güzel sesiyle aşkını şakıyan, yüreğimdeki kristal güle.. Bülbül.. Ben nasıl direneyim ki şimdi yüreğimin içinde böylesi güçlü kanat çırpan sevgine..

Ah.. Beni yine benden aldın sevgince.. Ah yine.. yine..
Hem doğal, hem saf, hem an’sızın.. kendince.. E ama hani yoktu bu senin gerçeğince?!.. Ben napıcam şimdi bu ikilemde sence?!..

…..

Bildiğim tek şey var o da yine geldin Ben’i buldun en derinimde.. ☺️

…..

Bak işte..

Boşuna demiyor muşum, aşkımızın öz rengi derin mavi diye..

Sen en iyisi hep böyle Aşk-ı Muhabbet ile şakı yüreğimde.. Şakı ki açayım Gül’cesine ben de tüm Ben’liğimce.. Aşk ile.. Sabır ile.. Şefkat ile.. Mutluluk ile.. Çaresi yok O’radan da erelim sonsuzlara Bir’likte.. Aşk-ı Muhabbet ile yaşayıp yol alalım bari gönlümüzce.. Öz’gürce.. ❤️

….

Madem ki yine geldin.. En derinliğimce..

…..

Gaia Journey/ Nesli Olcay
İstanbul 28.05.2016 11.44

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Bırakın