Chamalu

Yol.. Aşk’a ölmek.. ❤️

imageimageimage❤️

– “Bırak beni öliyim..” dedi kadın.. “Lütfen bırak öliyim..”

– “Hayır.. ” dedi adam..

-lütfen.. Ölmek istiyorum.. Çok yoruldum yaşamak için tutunmaya çalışmaktan.. Çok yorucu bu hayat benim için.. Bırak da öliyim artık..

-hayır.. Dedi adam.. Güçlü ve sağlam duruşuyla.. Acımasız bir hali vardı.. Umursamaz belki de..

-sensiz.. Sevgisiz.. Senin için Hiç olduğumu hissederek yaşamak.. Çok canım yanıyor.. Acıyor.. Çok acıyor.. Dayanamıyorum artık lütfen bırak da öliyim..

-hayır dedi adam sessizliğiyle..
Kaskatı.. Dimdik.. İnatçı.. Vazgeçmez.. Soğuk.. Uzak.. Yok olarak..

– uzanıyorum son gücümle yaşam ağacının dallarına.. tutanıyorum.. Ulaşamıyorum bile bak.. Kayıp gidiyor herşey elimden.. Benden. Benliğimden.. Yok artık gücüm.. Kayıp gidiyorum bu hayattan hiçliğe.. Çok yorgunum.. Gücümü tükettim.. Savaşmaktan vazgeçtim.. Bırak beni yitip gideyim bu Ben’likten..

-hayır.. Dedi adam.. Sadece olması ile bu sefer de..

-ölüm güzel.. Ölüm sıcak..ölüm rahat.. Ölüm huzur.. Ölüm sevgili.. Ölüm.. Aşk ile yürekte olmak.. Hiç olup sevgilinin göğsünde kaybolmak.. Yok olup eriyip aşkında yitmek.. Ölmek sadece olmak.. O ile olmak.. O’lmak.. Bırak yiteyim.. Yok olayım. Bırak da öleyim.. Ancak öyle Can bulurum belki yeniden..

-yok.. Dedi adam.. Biraz daha anlar gibi.. Yumuşar gibi.. Sanki ne biliyim.. Anlamı var gibi..

-zaten yoksun.. Uzaksın.. Sevmezsin.. Yok edersin beni.. Hiç edersin.. İstemezsin.. bir ölüyüm.. hiçim senin için.. “Bırak da beni artık öleyim..” dedi kadın..

-“yok..” dedi adam.. Onun da Canı yanmıştı besbelli.. Elinde tutuyordu kadının kalbinin ritmini.. … “Ölürsen ben de ölürüm..”

❤️🌹🎈

Not: Resim Oruç Aruoba’ya aittir.. Fotoğraflar buralardan çektiğim ve yazı da yüreğime:) sizi unuttum sanmayın bu göreceli uzak diyarlarda güzel gönül dostlarım.. Her an Bir’likteyiz.. Her an yazıyorum size yüreğimden.. Ancak böyle paylaşım an’ları her zaman kolay olmuyor gezerken.. İyice derinleştiğim bir cennet köşesinden çıktı.. yürekten selam olsun sevgi ile güzel yüreklerinize.. Aşk-ı muhabbetimiz bol ve daim olsun.. ❤️🌹🎈😊

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

2 Yorum

 1. Olcay Aydın

  Şubat 17, 2016 at 6:11 am

  Çarpıcı, çok güzel bir yazı. Çok etkilendim. Başarılar dilerim. Sevgilerimle…

  1. Nesli Olcay

   Şubat 17, 2016 at 7:18 am

   Çok teşekkür ederim.. Sevindim yüreğinize dokunmasına.. Sevgilerimle.. ❤️

Bir Yorum Bırakın