Site Haritası

Merhaba sevgili blog ziyaretçi ve takipçilerim.. Sizlere blog içinde neyi nerede bulacağınızın kısa bir rehberliğini sunmak istiyorum.

Voyage Voyage kimilerinizin adından da anlayacağı gibi seyahat yazıları olacak. Kimi zaman daha kısa yolculujlar ve yerler kimi zaman ise Gaia’nın ta öbür ucuna yaptığımız keşif yolculukları olacak bunlar.. Dilerim çokça ve keyifli olsunlar..:)

Chamalu bölümünde ise yürek yolumda içsel yolculuklarım ve dışta gittiğim ve esinlendiğin yerlerden edindiğim etkilerin içsel yansımaları, hayallerim, hayat ile aşklarım ve edebi yansımalarını paylaşacağım. Bunların bazıları ilham ile gelen fiziksel gerçeklik ötesi hikayeler şekline dönüşmüş gerçeklikler harmanlaması olacaktır. Keyifli içsel yolculuklarımız ve paylaşımlarımız bol olsun ki yürekten yüreğe bağlatımız sevgi, saygı ve sağlıkla güçlensin.. Keyifli paylaşımlarımız olsun 🙂

Gezme Tozma bölümünde daha çok günlük gidilen yerler, spontan an’lar, yemeler, içmeler, şehir içi günlük gezileri paylaşmayı umutorum.. Bol bol gezip tozalım eğlenelim biraz da:)

Art bölümünde yaşamımın olmazsa olmazı sanatsal faaliyetler ve arada kendi yaptığım ya da çok beğendiğim sanatçıların eser ve sanat ürünlerine yer vermek niyetindeyim:) sanatımız bol ruhumuz ince ve zevklerimiz rafine olsun:) zira sanat da ruhun gidasıdır..:)

Foto bölümünde ağırlıklı olarak kendi çektiğim fotoğraflara yer vermek niyetindeyim.. Yine de çok beğendiğim farklı sanatçılardan fotoğraflara da yer vermekten mutluluk duyacağım tabii ki kimin olduğu bilgisiyle birlikte. Lütfen benim ya da diğer sanatçılarım fotopraflarını mutlaka kime ait olduğunu belirterek paylaşma hassasiyeti gösterelim!! Şimdiden çok teşekkürler bu nazik yaklsşımlarınız için:) sanatçıyı destekleyelim..

Müzik ve video bölümünde adından da anlayacağınız üzere de özellikle benim çok sevdiğim ya da bir sebeple ilgimi çeken ve beğendiğim müzik ve video’lara yer vereceğim.. Kimbilir ileride belki arada ben de gezilerde video çeker buradan paylaşırım:) arada bir bakmanızda fayda var:)

Keyifli yolculuklar..:)