Chamalu, Gaia Journey

Şimdi Dünya Ana’ya ve Sevgi’ye sımsıkı sarılma vakti.. 💖

Şimdi Dünya Ana’ya ve Sevgi’ye sımsıkı sarılma vakti.. 💖

“Yap bi güzellik hayatına.. Sev.. Kendini.. Onu..bunu..şunu.. Yumuşacık şefkatinle sev yüreğinde..” dedi Dünya Ana.. 💖🌺⭐️🙏🏻🌳

Sarıldım tüm bilincim, tüm benliğimle Dünya Ana’ya bu sabah.. Tümüyle tamamen teslim olana dek şefkatine.. Sevgisine.. Girdim tüm benliğimle toprağın içine taa derinlerine.. İndim indim taa yüreğine.. Beni iyileştirsin diye.. Sarsın tüm yaralarımı.. İyileştirsin benliğimi, bedenimi.. O’ndan gelmedik mi ki zaten hayata? O değil mi ki zaten bizi sevip, bakıp, büyüten.. Tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan.. Korkularımızı giderecek varlığı ile de doğalca.. Bedenlerimiz ondan gelip ona dönmüyor mu ki zaten? O bizim Öz Annemiz değil mi ki zaten? O kadar doğalca oldu ki bu seferki yürekten buluşmamız.. Hiç bu kadar yoğun ve derinden hissettiğimi anımsayamadım daha öncekilerde.. Sarıldım, içine girdim, bir oldum, ol’dum.. O’ndan aldığım güç ile Öz’üm ile buluştum.. Öz gücümün yeni yeniden farkına vardım.. Sevgimin.. Kökleri toprakta çok derinlere inen güçlü bir ağaç gibi, dallarım da o kadar güçlü, sağlam, canlı ve sağlıklı göğe yükseldi.. Derinlerde su ile buluştum göklerde hava.. Toprağında huzuru, güveni, sevgiyi, şefkati buldum.. Her zamanki gibi.. Can’landım.. Attım ölü toprağımı, tükenmiş enerjimi üzerimden.. İçimden.. Şimdi nazik ve şefkat dolu davranarak kendime, güçleniyorum yeni benliğimle, yenilenmiş bilincimle.. Eskisinden çok daha öz gücümün farkında, derslerimi almış ve iyi çalışmış, yeniyi yaratmaya hazır.. Yaşam bizim ona katılmamızı bekliyor. Şimdi tüm gücümüzle en iyi kendimiz ol’arak..

Sonra sordum Dünya Ana’ya ne yapmamı istersin?” diye.. Senin için, insanlığımız için, hayat için ne fayda, iyilik katmamı istersin bu hayatımda?” “Ne güzellik yapmamı istersin? Ya da hangi güzelliğini gözler önüne sermemi?”

“Gücünü farket, İyice sahip çık bu yaratım gücüne.. güzelliği sen yaratmayı sürdür..” Ve en çok da.. “Sev” dedi.. “Sev.. Çok sev.. Yumuşacık sev.. Şefkatle sev.. (Yüreğim ısındı…iyice yumuşacık oldu bu sözleri içimde duyduğum anda doğalca..) Önce kendini Sev.. Sonra onu.. Sonra da şunu..bunu.. Ol’anı..”

Teşekkür ettim tüm Ol’ana.. Çok zor olsa da bu boyut bilincinde zaman zaman çok zorlansam da.. Dengem ilüzyonlara, dramlara kaysa da.. Öz’e güvenim tam.. zira Özüm ile iletişimim güçlendikçe bu denge kaybı süre ve şiddetleri azalıyor.. O bizi seviyor.. Sadece hatırlamayı unutabiliyoruz bir andan ötekine bazen.. Çok şükür hatırlatana.. Çok acı ve ıstırap verici olsa da bazen… Bu boyut gerçekliği böyle.. Dünya’nın bir suçu yok.. İlüzyonun doğal sistemi bu.. Çok zor olsa da kabul etmemiz bazen.. Ötesini hatırlamamız gerek.. Gerçek ol’anı..

Ve her zamanki gibi Müteşekkirim hayata.. Dünya Ana’ya.. Kendime.. Bu Yürek yolculuğumdaki iyi ya da kötü dediğimiz (aslında iyi/kötü olan da yok) tüm varlıklara.. Ol’ana.. Öz’e.. Ve hayata.. Tüm güzel ruhların yolu açık olsun.. Bu vesile giden tüm ruhları ve bu oyundaki figüranları da yollarına sevgiyle uğurladım.. Hepimize şifa ol’sun.. Biz öz gerçeğimizin Sevgi Ol’duğunu bilip hatırladıkça ve o noktadan hayata yaklaşarak, yeni gerçekliklerimizi sevgi boyutundan yaratıp yaşadıkça Dünya yaşamımız da ebedi varoluşumuz da çok daha güzelleşecek ve aydınlık olacak buna eminim.. Cennet bilinci yüreklerimizdeki sevgide saklı.. Farkederek sahip çıkmamızı bekliyor.. Ha gayret.. Ve biraz Cesaret ile.. Korkuya rağmen Cesaret.. Bu insanlığımıza sert gelen Cehennem ilüzyonu ve derslerimizin sebebi de bu.. Hatırlamaya direnmeyi bırakalım artık.. Biz O’yuz işte.. yani.. Sevgi ile Bir’likte yaratan..

Oku demiş.. Yüreğini sevgi bilinci ile oku.. Herşeyi sevgi ile gör ve anla ve sev.. Bil.. Çünkü sadece sevgi ile Bil’ebilirsin hakikati.. Sevgimle..💖

Nesli Olcay / Gaia Journey

17.7.16 11.11 İstanbul

Yürek Yolu yazı dizimden..


 

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Bırakın