Chamalu, Gaia Journey

Ne derin aşkın!.. Yol aldıkça farkediyorum..💙🙏🏻⭐️🌊🌳💖

“Ne derin aşkın!.. Yol aldıkça farkediyorum..” 💙🙏🏻⭐️🌊🌳💖

Yepyeni yollar açıldı yine yüreğimde.. Sevdanla vesile.. Bakir okyanus ormanları derinliğimce.. Keşfet keşfet keşfet !.. anladım ki sonu yok bunun.. Hem biraz ürkütücü!.. hem de çok heyecan verici!..

Esas.. haz ile karışık.. Derinlik sarhoşluğumca.. Şaşkınım yine.. Hatta.. Şaşkınlığıma bile şaşkınım yine.. Zihnim halen anlayamadı bu durumu bir türlü.. Ee zihin bu ne anlasın ki zaten yüreğimin işinden.. 😉 O da haklı kendince, sınırlı sorunlu sorumlu öğrenilmiş halince..

Oysa.. Yürek öyle mi ya!! Boşuna “Yürek’li Ol’mak” dememişler işte! Adı üzerinde “Yürek Yolu..” Cesur Ol’mak.. Korkuya rağmen riski göze alıp ilerlemek, gelişmek, yapmak, yaşamak, sevmek, aşk ol’mak!.. Öz’gür ol’mak.. Bir ol’mak.. Derinleşmek.. Derinlerimizce bütünleşmek.. Ol’mak..Yeni’den..

Onun için “Sev” diyor.. “Ne derin aşkın..” Diyor. Aşk ile.. Mest Ol’arak.. Hayranlıkla.. Mutlulukla.. Huşu içinde.. Bilinmeze açılarak.. Öz’e güvenerek.. Sade’ce..

.. 💙

Ne derin aşkın..

Yüz yüz, yaşa yaşa sonsuz derinliklerde.. anlamlı ve özel.. Yeni yeniden her an keşfederek.. Güzelliğini bilinmezliğin..

💙🌊

Bugün yine içimi titretiyor sevdan.. Öz’ledikçe.. Titredikçe yüreğim, derinlerime davet vaktinin geldiğini anlıyorum artık.. Titredikçe sızlaya sızlaya derinleşiyorum, açıyorum ruhumun yürek kanatlarını tüm varlığımın bilinmez gücüyle, derinlere, daha da derinlere doğru ta ki hiç nefes alamadığım, o “son” dediğim noktada, can hıraş çığlığımın son nefessizliğinde, vurgun yercesine korkumla yüzleşip, can havliyle aldığım tek güç, sevdan.. O an gördüğümde yüzünü, bildiğimde varlığını, duyduğumda sesini, hissettiğimde sevdalı yüreğini, hatırlarım yeniden “nefes” almayı..

O an.. Genişler ciğerlerim, açılır yeni damarları kalbimin daha da büyümeye hazır sevdana.. Genişler genişler genişler.. Sevginle enginleşir, sonsuzlaşır, derinleşir, maviliğince huzurlanır, ciğerlerime yaptığı baskıyla mutlanır, gönül gözümün sezgilerince umutlanır, bilmemenin gerçekliğince sevinçlenir, öylece bırakırım kendimi ulu dinginliğine okyanus diplerimin..

..💙🌊💦

Farkında mısın? Varlığımın derinlerini keşfediyorum sayende. Yüreğim sızladıkça anlıyprum ki beni daha derinlerime davet ediyorsun yine yeniden. Ara durak soluklanma molası bitti. Şimdi daha derine inme vakti. Dercesine.. “Nefesini ayarla! basınca dayanıklılığını yükselt! Evet hadi!..” Diyerek, gülen yüzünle, aşk gözlerinle yüreğimin ta derinlerinden ruhuma sesleniyor.. nefesini üflüyorsun ki… ruhum rahatlasın.. aşkınla can bulayım yeniden.. gücümü yeniden keşfedeyim.. daha da derinden. 💙

Can’ım oluyorsun bir anda “hadi diyorsun yapabilirsin hadi… Ben yanındayım, bırakmadım seni, bak elini tutuyorum yüreğinin. Sevgim derin, güçlü, gerçek ve baki. Buradayım tam da seninle.. İçinde, önünde, gücünde, yüreğinde, aşkındayım… Can’ındayım.. Sev sevebildiğince, sev görebildiğince, sev yaşamınca, tüm gücünle, yüreğinin öz’ünün derinlerine kök salmış gerçekliğince.. Cesurca.. Ol’an’ınca.. Tüm gücünü bulmuşça sev.. Gerçekten sev..
Çünkü tek ihtiyacın bu.. ” 💖

… Seviyorum.. Tüm henüz bilmediğim gerçekliğimce.. Tüm tam farkında bile olmadığım gücümce.. Tüm büyüklüğünü tahmin bile edemediğim yüreğimce.. Tüm derinleştikçe daha da artan, Yaratıcımın lütfu, duyarlılığmca.. Daha önce hiç mi hiç tanımadığım ama bir o kadar da her anını yaşarken en derinimden tanıdığımı hissettiğim, sevgililiğimce.. Sen’ce.. Ben’ce.. Biz’ce.. Ol’anca.. Hayat’ca.. Hayal bile edemediğim sonsuzluktaki Öz’gürlüğümce.. 💙
“O” kadar işte.. 💖

….💙🌊

Sonra çıkıyorum yüzeye.. yeni derinliklerimde keşfettiğim Ben’liğimin sonsuzluklarını hayata, yaşama, gerçekliğime, güzelliğince, aşk ile sevgimce, bilincimce geçirmeye.. Doğalca, ol’anca, yüreğimce, aydınlığımca işlemeye.. İnce ince oya gibi, ince kristal tanelerince yaşamın her an’ına işleyerek, yaşayarak, gerçekleşerek, ol’arak.. An’da yeni yeniden yürek yolumda.. Sen ile.. Ben ile.. Biz ile.. Bir Ol’arak.. Öz’gürce.. Sevgiyle, Aşk ile, her an şu an’da yaşayıp, Bir’likte yürekten bilinçle yaratarak.. Yüreğimden aşk ile yeni yeniden doğalca sevinç ile neşe ile, seve seve yol alarak..

Dişilim ile Erilimin dengede tam Bir’leştiği noktada.. 💥 Yüreğimle Aklımın Bir Ol’duğu an’da.. Öz’ümün derinliğinden keşfedip de getirdiğim yeni sevgi ve farkındalığımla. Yepyeni nefesimle tazelenmiş, güçlenmiş.. Öz ışığım ile aydınlanmış.. Öz gerçeğimle bir ve aynı.. İçimde ve dışımda Bir Ol’arak. Yerde Gökte Bir ol’duğumu da iyice hatırlayarak.. Dengede.. Doğalca.. Yepyeni Öz Bilincimin farkındalığında, yeni yaşamımı Öz’gürce yaratmaya başlıyorum.. Şimdi.. Yeniden..

Yaşa’yarak.. Sade’ce.. Kendim Ol’arak.. Öz’gürce.. Sevgiyle.. Aşk ile Bir’likte.. Farkında Ol’arak.. Sevgi ol’arak.. An’da.. Her bir nefesimce.. Doğalca.. Yeni yeniden içime çekip de bıraktığım.. Bir’likte.. Yeryüzünde.. 💙

Öyle işte.. 💖

Nesli Olcay / Gaia Journey 🌎
29.7.16 13.13 – 14.44 İstanbul

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Bırakın